Partner-Websites:EURESELA

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Sprzedawca

Miejsce pracy - Wrocław ul. Dmowskiego

Nr ref. SCK/0919/WR

Opis stanowiska: zakres obowiązków/wynagrodzenie/czas pracy/

  • obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego i lottomatu,
  • wystawianie faktur VAT,
  • obsługa klientów stacji zgodnie ze standardami firmy,
  • wykładanie towarów, dbanie o ich ekspozycję, przyjmowanie i weryfikowanie dostaw,
  • sprzedaż towarów i usług,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • elastyczne godziny pracy (7-19, 10-22, 11-23, 19-7),
  • wynagrodzenie podstawowe 2700 zł/brutto + premie sprzedażowe do 700 zł/brutto,
  • dodatki za pracę w święta, niedziele niehandlowe i w nocy,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • pracę w centrum miasta.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (zmiany po 12 godz.),
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • nastawienia na wysoki standard obsługi klientów,
  • wielozadaniowości,
  • doświadczenia w handlu (mile widziane).

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z naszych centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Diese Stelle ist abgelaufen.