Partner-Websites:EURESELA

Operator wózka widłowego

by:  InterKadra Sp. z o.o.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Psie Pole)

Nr ref: OWW/0619/WR

Oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (po okresie próbnym możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta),
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł brutto + premia,
  • Pakiet socjalny,
  • Opiekę koordynatora z ramienia InterKadra.

Zadania

  • Obsługa wózka widłowego,
  • Transport materiałów na terenie magazynu,
  • Kompletacja towaru według zamówień,
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru.

Oczekujemy

  • Uprawnień na wózki widłowe UDT- warunek konieczny,
  • Doświadczenia w pracy przy obsłudze wózka widłowego,
  • Skrupulatności i dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Dobrej organizacji pracy własnej.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Diese Stelle ist abgelaufen.