Beschreibung des Stellenangebots

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta- firmy UPM Raflatac Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne/Nowa Wieś Wrocławska

Nr ref: OPM/0919/WR

Oferujemy

  • Pracę w fińskiej firmie UPM Raflatac Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez UPM Raflatac),
  • Wynagrodzenie 3900 zł brutto/mc, a już po paru miesiącach pracy 4350 zł brutto/mc,
  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym,
  • Wysokie premie kwartalne!
  • Dojazd do miejsca pracy z Wrocławia linią komunikacji podmiejskiej nr 602.

Zadania

  • Obsługa maszyn produkujących wyroby papierowe i foliowe oraz laminat,
  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów,
  • Obsługa urządzeń sterowanych przez panel dotykowy.

Oczekujemy

  • Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Wykształcenia technicznego,
  • Wytrzymałości i dobrej kondycji fizycznej,
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Erfahren Sie mehr