Partner-Websites:EURES

Information for exhibitors (Latvian)

Darba devēj, izmanto iespēju atrast kvalificētu un motivētu darbinieku

Eiropas tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā 2019”!

Aicinām Latvijas darba devējus piedalīties tiešsaistes darba dienā, kurā darba devēji varēs izveidot sava uzņēmuma elektronisko profilu, reģistrēt vakances, ievietot informāciju par uzņēmumu, saņemt potenciālo kandidātu CV un pasākuma dienā – 26. septembrī no plkst.10:00 līdz plkst.16:00 –  tiešsaistē (online) tikties ar darba meklētājiem „virtuālās” darba intervijās.

Reģistrē uzņēmumu, atrodi kvalificētus darbiniekus, uzzini svarīgāko informāciju par darbinieku nodarbināšanas kārtību, sociālajiem un nodokļu jautājumiem no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Valsts darba inspekcijas pārstāvjiem.

Eiropas darba dienu platformā kopš 2013. gada ir norisinājušies 168 pasākumi, tika reģistrēti 4013 darba devēji, 33776 darba meklētāji, 18409 vakances un 67452 darba pieteikumi.

Ja pasākuma dienā Jūs nevarat būt tiešsaistē (online),

mūsu konsultanti sniegs informāciju par uzņēmumu un

veiks nepieciešamo darbinieku atlasi Jūsu vietā.

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Pasākums tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, Valsts ieņēmumu dienestu, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu Your Move.

Papildu informācija par pasākumu pie Latvijas koordinatores:

Ilze Luīze Mihailova (e-pasts: IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv, tālr. 67870976).