Beschreibung des Stellenangebots

Agroturystyka Eden poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika pensjonatu.

Zakres obowiązków obejmuje:

-obsługę klienta

-zarządzanie rezerwacjami,

-kontorlę powiązanej dokumentacji,

-planowanie działań personelu

-dodatkowo: promocja obiektu w mediach społecznosciowych.

Mozliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej :)

Pytania prosimy kierować na naszasedziszowa@gmail.com

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Polish
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

AGROTURYSTYKA EDEN to miejsce do spędzenia urlopu w niezwykle urokliwej Krainie Wygasłych Wulkanów. To właśnie tu, w dolinie rzeki Kaczawa na Pogórzu Kaczawskim, w miejscowości Sędziszowa, u stóp magicznej góry Wielisławka znajduje się Agroturytyka EDEN, gospodarrstwo położone jest w przytulnym i zacisznym miejscu, pośród przepięknych widoków, z których najbliższy to unikalne… Erfahren Sie mehr