Beschreibung des Stellenangebots

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • ciekawą pracę pełną wyzwań, w profesjonalnym zespole
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • eventy CSR, imprezy integracyjne
  • inne (bony świąteczne, wczasy pod gruszą)

Obowiązki

  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • identyfikacja potrzeb rynkowych przydzielonych klientów
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji

Wymagania

  • biegła znajomość co najmniej jednego języka obcego (C1) – warunek konieczny
  • doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów
  • znajomość standardów sprzedaży oraz efektywnych technik sprzedaży, zdolności negocjacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • wysoka aktywność w działaniu, otwartość na zmiany, inicjatywa
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań, operatywność
  • zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym
  • prawo jazdy kat. B oraz mobilność związana z wyjazdami służbowymi
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fluent
  • French
  • Good
  • Italian
  • Good
  • Spanish
  • Good
Required skills:
oversee all travel arrangements, Customer relationship management, negotiate compromises, digital marketing techniques, manage sales teams
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Jako jedna z największym firm w regionie jesteśmy wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonujemy od 1986 roku, zatrudniamy blisko 900 osób i obecnie jesteśmy największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferujemy ponad 200 produktów do… Erfahren Sie mehr