Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

  • Külföldi gyártó cégekkel történő kapcsolat felvétel, villamos anyagok külföldről történő beszerzése, ajánlatkérés, megrendelés
  • Árajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, bonyolítása, szállítások egyeztetése
  • Személyes kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, ügyfelek látogatása
  • Egyeztetés magyar partnerekkel, vevőkkel
  • Kapcsolattartás kialakult ügyfélkörrel, látogatások lebonyolítása heti 1 alkalommal
  • Marketing anyagok, termékismertetők, gépkönyvek fordítása (a műszaki kollégák segítségével)
  • A cég képviselete kiállításokon, külföldi bemutatókon
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, vállalatirányítási rendszer használata, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Szakirányú (külkereskedelmi/közgazdász) felsőfokú végzettség
  • Min. 3 év hasonló munkakörben (kereskedelem, külkereskedelem területén) szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP, Octopus 8)
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Választható béren kívüli juttatások
  • Mobiltelefon, laptop
  • Cégautó bejáráshoz, ügyféllátogatáshoz (megegyezés szerint akár magánhasználatra is)
  • Ingyenes üdülési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Megbízónk profilja: *

  • Mérés- és irányítástechnikai termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, országos irodahálózattal rendelkező cég.

Munkavégzés helye: Budapest 14. kerület

Munkaidő: * Teljes munkaidő (hétfőtől péntekig 8:00-16:30)

Munkába állás időpontja: * Azonnal

Kovács Adrienn

Tel: +36301935314 | e-mail: adrienn.kovacs@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Required skills:
develop trade policies, international trade, Logistics, supply chain principles
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Erfahren Sie mehr