Külkereskedelmi ügyintéző | EURES - European Job Days

Külkereskedelmi ügyintéző

by:  Pannon Work Zrt.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok:

  • Külföldi gyártó cégekkel történő kapcsolat felvétel, villamos anyagok külföldről történő beszerzése, ajánlatkérés, megrendelés
  • Árajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, bonyolítása, szállítások egyeztetése
  • Személyes kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, ügyfelek látogatása
  • Egyeztetés magyar partnerekkel, vevőkkel
  • Kapcsolattartás kialakult ügyfélkörrel, látogatások lebonyolítása heti 1 alkalommal
  • Marketing anyagok, termékismertetők, gépkönyvek fordítása (a műszaki kollégák segítségével)
  • A cég képviselete kiállításokon, külföldi bemutatókon
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, vállalatirányítási rendszer használata, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Szakirányú (külkereskedelmi/közgazdász) felsőfokú végzettség
  • Min. 3 év hasonló munkakörben (kereskedelem, külkereskedelem területén) szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP, Octopus 8)
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Választható béren kívüli juttatások
  • Mobiltelefon, laptop
  • Cégautó bejáráshoz, ügyféllátogatáshoz (megegyezés szerint akár magánhasználatra is)
  • Ingyenes üdülési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Megbízónk profilja: *

  • Mérés- és irányítástechnikai termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, országos irodahálózattal rendelkező cég.

Munkavégzés helye: Budapest 14. kerület

Munkaidő: * Teljes munkaidő (hétfőtől péntekig 8:00-16:30)

Munkába állás időpontja: * Azonnal

Kovács Adrienn

Tel: +36301935314 | e-mail: adrienn.kovacs@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu

Diese Stelle ist abgelaufen.