Beschreibung des Stellenangebots

Munkahely: Lenti

Munka típusa: Asszisztencia; adminisztráció ,Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés ,Szállítás; logisztika

Feladatok

  • Kereskedelmi menedzserek, szaktanácsadók támogatása
  • Vevői rendelések rögzítése, szervezési feladatok
  • Egyeztetés a termelés tervezéssel, raktárral
  • Kiszállítások ütemezése, megszervezése
  • Túrajáratok kialakítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, fuvarozókkal
  • Logisztikai háttér adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes román és magyar nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség a vevőkezeléshez
  • Kiváló kommunikációs képesség, higgadtság a kommunikációban

Előnyök

  • Diszponens vagy fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Munkaidő: Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről: Megbízónk Magyarország egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás, szálcement tetőfedő anyagok és homlokzatok piacán.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
  • Havi nettó 19.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési, képzési lehetőség

Nyelvismeret

  • Román - Közép
  • Román - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • Romanian
  • Good
Required skills:
Logistics, supply chain principles, apply transportation management concepts, coordinate transportation
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Erfahren Sie mehr