Beschreibung des Stellenangebots
  • A heti és napi termelési tervekben megadott alkatrészmennyiségek legyártása

 -  A gyártósoron,a vezetője által kijelölt munkahelyen,az előírt minőségben a szükséges alkatrészmennyiség legyártása.

 -   Az általa gyártott alkatrészek folyamatos 100 % - os ellenőrzése.

 -   Az oktatásokon elsajátított ismeretek alkalmazása és betartása a napi munkavégzés folyamán.

 -   A munkahelyi rend kialakítása és folyamatos betartása. A környezet tisztántartása, a környezetszennyezés megakadályozása.

-   A munka során alkalmazott gépek, berendezések tisztántartása és üzemszerű használata és épségének biztosítása.

  • Általános üzemi feladatok

 -  Észrevételeivel,javaslataival segíteni a folyamatos minőségjavító intézkedések kidolgozását és bevezetését.

 -  A balesetvédelmi előírások és a munkahelyi fegyelem szigorú betartása.

-  A Munkaszerződés-ben foglaltak maradéktalan betartása.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

The main activity of Kaona Műanyagipari Kft. are plastic injection moulding and assembly of complete products for householding appliances. Erfahren Sie mehr