Partner-Websites:EURES

Business Analyst

by:  Work Force Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Kedves Álláskereső! Bizonyára azért olvasod a soraim mivel egy olyan helyen szeretnél dolgozni ahol szabad kezet kapsz ahhoz, hogy IT szaktudásodnak megfelelően fejleszthesd a projekteket. Szívesen dolgoznál egy nemzetközi háttérű, fejlesztői cégnél? Szeretnél érdekes projekteken foglalkozni?

Kamatoztasd partnercégünknél ismereteidet és jelentkezz a

pozícióra

Ami a legfőbb feladatod lesz:

  • Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.
  • A tesztelési folyamat támogatása.
  • A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.
  • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.
  • Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.
  • A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.

Téged várunk, ha van:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalatod.
  • Analitikus gondolkodásmód.
  • Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismereted.
  • Átfogó IT technológiai tudásod.
  • Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség.
  • Ügyfélközpontú megközelítés.
  • Kiváló dokumentációs készség.
  • Jó kommunikáció.
  • Angol nyelvtudás.

Előny ha az alábbiakban is van jártasságod:

  • Fejlesztői tapasztalat
  • Szolgáltatói oldali tapasztalat.

Amit cserébe kinálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő ismert nagy vállalatnál;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Jó hangulatú és fiatalos csapat.
  • Csapatépítések, és egyéb programok
  • knowledge sharing
  • Agile szervezet
  • Kutyabarát iroda

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk MAGYAR vagy ANGOL nyelvű önéletrajzodat a wf63971@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címünkre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

IT Business Analyst

Angeboten von:  Trenkwalder
Arbeitsplatz: Hungary
Céginformáció Hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató partnerünk várja dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatukba IT Üzleti Elemző pozícióba új munkatársukat. Feladatok IT projekteken belül technológiai elemzési feladatok elvégzése, rendszerintegráció Ügyféligények megértése, definiálása, IT implementáció kidolgozása IT megoldások bevezetésének támogatása Rendszerleírás, specifikáció és erőforrásterv készítése Beszállítói technológiai, szakmai egyeztetés Ajánlat szakmai tartalmának kidolgozása Egyeztetés igénylő területekkel, szakterületekkel és beszállítókkal,... Erfahren Sie mehr