Beschreibung des Stellenangebots

Kedves Álláskereső! Bizonyára azért olvasod a soraim mivel egy olyan helyen szeretnél dolgozni ahol szabad kezet kapsz ahhoz, hogy IT szaktudásodnak megfelelően fejleszthesd a projekteket. Szívesen dolgoznál egy nemzetközi háttérű, fejlesztői cégnél? Szeretnél érdekes projekteken foglalkozni?

Kamatoztasd partnercégünknél ismereteidet és jelentkezz a

Business Analyst

pozícióra

Ami a legfőbb feladatod lesz:

  • Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.
  • A tesztelési folyamat támogatása.
  • A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.
  • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.
  • Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.
  • A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.

Téged várunk, ha van:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalatod.
  • Analitikus gondolkodásmód.
  • Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismereted.
  • Átfogó IT technológiai tudásod.
  • Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség.
  • Ügyfélközpontú megközelítés.
  • Kiváló dokumentációs készség.
  • Jó kommunikáció.
  • Angol nyelvtudás.

Előny ha az alábbiakban is van jártasságod:

  • Fejlesztői tapasztalat
  • Szolgáltatói oldali tapasztalat.

Amit cserébe kinálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő ismert nagy vállalatnál;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Jó hangulatú és fiatalos csapat.
  • Csapatépítések, és egyéb programok
  • knowledge sharing
  • Agile szervezet
  • Kutyabarát iroda

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk MAGYAR vagy ANGOL nyelvű önéletrajzodat a wf63971@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címünkre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Erfahren Sie mehr