Beschreibung des Stellenangebots

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • az alapanyagok Co2 hegesztővel történő hegesztése;
  • a munkaterület tisztán tartása;
  • a mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése.

Elvárásaink:

  • hegesztő végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • alkalmasság a csapatmunkára;
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés;

Előnyt jelent:

  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga;

Amit kínálunk Önnek:

  • havi prémium és műszakpótlék;
  • kiemelkedő béren kívüli juttatáscsomag;
  • céges buszjárat;
  • tágas, tiszta üzem;
  • minimális zajszennyezés
  • multinacionális környezet;
  • magas színvonalú technikai háttér;
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással. Közel 800 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet. Fontos számunkra a tradíció; minőség; megbízhatóság; … Erfahren Sie mehr