Partner-Websites:EURESELA

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • az alapanyagok Co2 hegesztővel történő hegesztése;
  • a munkaterület tisztán tartása;
  • a mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése.

Elvárásaink:

  • hegesztő végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • alkalmasság a csapatmunkára;
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés;

Előnyt jelent:

  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga;

Amit kínálunk Önnek:

  • havi prémium és műszakpótlék;
  • kiemelkedő béren kívüli juttatáscsomag;
  • céges buszjárat;
  • tágas, tiszta üzem;
  • minimális zajszennyezés
  • multinacionális környezet;
  • magas színvonalú technikai háttér;
Diese Stelle ist abgelaufen.