Partner-Websites:EURESELA

Gépi Forgácsoló

by:  CLAAS Hungária Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • hagyományos működésű portálmarón, egyetemes marón, vízszintes fúróművön való  forgácsolási műveletek elvégzése;
  • gépek üzemeltetése és tisztántartása;
  • kész munkadarabok méretének ellenörzése;
  • alap karbantartási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • gépi forgácsoló, marós, NC-CNC forgácsoló szakirányú végzettség;
  • minimum három éves szakmai tapasztalat;
  • műszaki rajzolvasás gyakorlati szintű ismerete;
  • önálló munkavégzés
  • többműszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk Önnek:

  • magas színvonalú technikai háttér;
  • nemzetközi munkakörnyezet;;
  • hosszú távú perspektíva;
  • rendezett és biztonságos munkakörnyezet;
  • családbarát munkahely családi programokkal.
Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD