Partner-Websites:EURESELA

Senior kísérleti mérnök

by:  CLAAS Hungária Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Miért lesz ez jó döntés?

  • Szakmailag kiemelkedő mérnökcsapat része lehet.
  • Nemzetközi szinten magas színvonalú technológiai hátteret biztosítunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Prémium és bónuszrendszer mellett kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Prototípus gépek, részegységek labor-, illetve szántóföldi tesztelése, validálása.
  • Méréstechnikai rendszerek fejlesztése.
  • Tesztelések kiértékelése, visszajelzés a gépfejlesztők felé.
  • Kapcsolattartás a kísérleti gazdaságokkal.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú gépészmérnöki, mezőgazdasági gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettséget.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudást.
  • Legalább 3 éves méréstechnikai tapasztalatot.
  • Rendszer- és projektszemléletet.

Mi jelent előnyt?

  • Méréstechnikai szoftverismeret.
  • Betakarítógépek működésének ismerete.
  • Mezőgazdasági folyamatok ismerete.
Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD