Partner-Websites:EURESELA

Gyártástámogató senior mérnök

by:  CLAAS Hungária Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Miért lesz ez jó döntés?

  • Szakmailag kiemelkedő csapat tagja lehet, hosszútávon vezetői perspektívát nyújtunk.
  • Nemzetközi szinten magas színvonalú technológiai hátteret biztosítunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Prémium és bónuszrendszer mellett kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • A termelés hatékonyságának folyamatos növelése a munkafolyamatok, munkaterületek és berendezések elemzése és tervezése által.
  • Termék és termelés minőségének biztosítása a végtermék funkciótesztek és folyamatképességi vizsgálatok által.
  • Termék és eljárás elemzések készítése.
  • Az új termékek, eljárások és normák kutatásának és fejlesztésének felügyelete.
  • Az egység tevékenységének összehangolása más egységekkel, szervezetekkel.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú műszaki végzettséget.
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudást.
  • Legalább 5 év hasonló területen (elsősorban fémipar) szerzett tapasztalatot.
Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD