Beschreibung des Stellenangebots

Miért lesz ez jó döntés?

  • Szakmailag kiemelkedő csapat tagja lehet, hosszútávon vezetői perspektívát nyújtunk.
  • Nemzetközi szinten magas színvonalú technológiai hátteret biztosítunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Prémium és bónuszrendszer mellett kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • A termelés hatékonyságának folyamatos növelése a munkafolyamatok, munkaterületek és berendezések elemzése és tervezése által.
  • Termék és termelés minőségének biztosítása a végtermék funkciótesztek és folyamatképességi vizsgálatok által.
  • Termék és eljárás elemzések készítése.
  • Az új termékek, eljárások és normák kutatásának és fejlesztésének felügyelete.
  • Az egység tevékenységének összehangolása más egységekkel, szervezetekkel.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú műszaki végzettséget.
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudást.
  • Legalább 5 év hasonló területen (elsősorban fémipar) szerzett tapasztalatot.
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással. Közel 800 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet. Fontos számunkra a tradíció; minőség; megbízhatóság; … Erfahren Sie mehr