Beschreibung des Stellenangebots

Miért lesz ez jó döntés?

  • Magas színvonalú technikai háttér támogatja a mindennapi munkavégzést.
  • Nemzetközi munkakörnyezetben töltheti a mindennapjait.
  • Hosszú távú perspektívát nyújtunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Prémium és bónuszrendszer mellett kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk.

Mit várunk Öntől?

  • Szakmunkás végzettséget (gépszerelő szakképzettséget).
  • Rajzolvasási képességet.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatot.
  • Megbízható, precíz munkavégzést.

Mik lesznek a feladatai?

  • Új gyártóeszközök készítése.
  • Meghibásodott, elhasználódott gyártóeszközök javítása, pótlása.
  • Kísérleti gépalkatrészek gyártása és szerelése.
  • A műhelyben lévő gépek, szerszámok szakszerű használata, tisztítása, karbantartása.

Mi jelent előnyt?

  • Szerszámkészítő végzettség.
  • Hegesztő minősítés és darukezelő bizonyítvány.
  • Targoncavezető jogosítvány.
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás.
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással. Közel 800 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet. Fontos számunkra a tradíció; minőség; megbízhatóság; … Erfahren Sie mehr