Partner-Websites:EURESELA

Műszaki vezető

by:  Florin Zrt.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű felelősség a termelési folyamatok műszaki irányításáért
  • A termelési eljárások és a gyártási költségek folyamatos optimalizálása, a hatékonyabb üzemi folyamatok szervezése
  • Az anyag- és szerszámfelhasználás, a munkaidő, a biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartásának ellenőrzése
  • Gépek, szerkezetek diagnosztikai vizsgálata, karbantartási, megbízhatósági, javítástechnológiai feladatainak kidolgozása, megvalósítása és dokumentálása
  • Gépészeti technológiai folyamatok irányítása, gépi berendezések kiszolgálásának szervezése
  • Logisztikai és anyagmozgató rendszerek működtetése, fejlesztése
  • Berendezések hatósági engedélyeztetése és nyilvántartása, időszakos felülvizsgálatainak nyomon követése és ügyintézése
  • Hatóságokkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Kozmetikai, vegyipari, élelmiszeripari vagy gyógyszeripari gyártás irányítás területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, alapos munkavégzés

Előnyök:

  • Vegyészmérnök vagy élelmiszeripari gépészmérnök végzettség
  • Középszintű katasztrófavédelmi, polgári védelmi vagy tűzvédelmi szakmai képesítés vagy veszélyes ipari védelmi ügyintézői képesítés

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD