Beschreibung des Stellenangebots

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű felelősség a termelési folyamatok műszaki irányításáért
  • A termelési eljárások és a gyártási költségek folyamatos optimalizálása, a hatékonyabb üzemi folyamatok szervezése
  • Az anyag- és szerszámfelhasználás, a munkaidő, a biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartásának ellenőrzése
  • Gépek, szerkezetek diagnosztikai vizsgálata, karbantartási, megbízhatósági, javítástechnológiai feladatainak kidolgozása, megvalósítása és dokumentálása
  • Gépészeti technológiai folyamatok irányítása, gépi berendezések kiszolgálásának szervezése
  • Logisztikai és anyagmozgató rendszerek működtetése, fejlesztése
  • Berendezések hatósági engedélyeztetése és nyilvántartása, időszakos felülvizsgálatainak nyomon követése és ügyintézése
  • Hatóságokkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Kozmetikai, vegyipari, élelmiszeripari vagy gyógyszeripari gyártás irányítás területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, alapos munkavégzés

Előnyök:

  • Vegyészmérnök vagy élelmiszeripari gépészmérnök végzettség
  • Középszintű katasztrófavédelmi, polgári védelmi vagy tűzvédelmi szakmai képesítés vagy veszélyes ipari védelmi ügyintézői képesítés

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Florin Zrt. egy szegedi telephellyel rendelkező kozmetikai termékeket és háztartási vegyiárut gyártó cég. Erfahren Sie mehr