Beschreibung des Stellenangebots

Ha van faipari tapasztalatod és minimum A2-es szintű német nyelvtudásod, akkor az alábbi felső-ausztriai pozíciók közül válogathatsz:

Munkakörök:

  • Bútorasztalos
  • Ablak/Ajtógyártó asztalos
  • Ablakbeszerelő
  • Asztalossegéd bútorgyártáshoz

Elvárások:

  • Minimum A2 német nyelvtudás
  • Faipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Pozíciótól függően havi nettó 1750-1950 € bérezés
  • Ingyen szállás
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Felső-Ausztria

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Fair
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr