Partner-Websites:EURES

Méréstechnikus/minőségellenőr, Ausztria

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Minőségellenőrt keresünk Ausztriába Graz környékére.

Feladatok:

  • Mérések önálló elvégzése, minőségellenőrzés
  • Együttműködés a gyártással
  • Dokumentáció vezetése
  • 2 műszak vállalása

Elvárás:

  • Fémipari méréstechnikusi végzettség/tapasztalat
  • Több éves tapasztalat minőségellenőrzésben
  • Német nyelvtudás (min. A2-B1 szint)
  • Jogosítvány, saját autó
  • Forgácsolási tapasztalat
  • 3D koordinátamérőgép ismerete (pl. Wenzel)
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálatban tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Ca. nettó 2200 euró/hó +13. 14. havi fizetés+ ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Graz környéke

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD