Beschreibung des Stellenangebots

Minőségellenőrt keresünk Ausztriába Graz környékére.

Feladatok:

  • Mérések önálló elvégzése, minőségellenőrzés
  • Együttműködés a gyártással
  • Dokumentáció vezetése
  • 2 műszak vállalása

Elvárás:

  • Fémipari méréstechnikusi végzettség/tapasztalat
  • Több éves tapasztalat minőségellenőrzésben
  • Német nyelvtudás (min. A2-B1 szint)
  • Jogosítvány, saját autó
  • Forgácsolási tapasztalat
  • 3D koordinátamérőgép ismerete (pl. Wenzel)
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálatban tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Ca. nettó 2200 euró/hó +13. 14. havi fizetés+ ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Graz környéke

Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Fair
  • German
  • Good
Required skills:
teach driving practices
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr