Partner-Websites:EURESELA

Minőségbiztosítási mérnök / Quality engineer

by:  Dynamic Technologies Hungary Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Vállalatunk, a Dynamic Technologies Hungary Kft. TIER 1-es autóipari beszállító. Minőségügyi csapatunkba nagyszériás gyártásban többéves tapasztalattal rendelkező, angolul és/vagy németül jól beszélő mérnököt keresünk.

Feladatok:

  • A napi termelési folyamat felügyelete minőségügyi szempontból
  • Részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában ezzel biztosítva a hibamentes gyártást
  • Megelőző és javító folyamatok elindítása, felügyelete, végrehajtása a termelési folyamat minőségének javítása és a vevői elégedettség növelése céljából
  • Aktív vevői kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben, valamint reklamációk teljes körű kezelése
  • Hibák elemzése, a gyökérokok meghatározása (8D, FTA, 5Why), javító intézkedések bevezetése
  • Belső minőségügyi dokumentumok frissítése (PFC, FMEA, CP, ellenőrzési utasítások)
  • Részvétel a belső és külső minőségügyi auditokon

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki és/vagy minőségbiztosítási területen
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítási módszerek alapos ismerete (8D, FMEA, FTA, control plans stb.)
  • IATF16949 minősítés ismerete, VDA 6.3 belső auditori tanúsítvány előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, előny a német nyelv ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos, magabiztos és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, útiköltség-térítés, stb.
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

További információ és jelentkezés: karrier@dyntec.hu

Diese Stelle ist abgelaufen.