Partner-Websites:EURESELA

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Miért minket válasszon?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív beszerzői csapat része lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapat része lehet.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Új termékekhez ajánlatok kérése és azok alapján a beszállítók kiválasztása.
  • Ártárgyalások lebonyolítása.
  • Szerződések előkészítése, kezelése.
  • A világ több pontján lévő partnerekkel kapcsolattartás.

Mit várunk el Öntől?

  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettséget.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudást.
  • 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalatot (elsősorban fémipar, lemezmegmunkálás, hegesztett alkatrészek)

Mi jelent előnyt?

  • Német nyelvtudás.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • SAP ismeret.
Diese Stelle ist abgelaufen.