Partner-Websites:EURES

Teherautó/mezőgazdasági/munkagép gépszerelő, Ausztria

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Ausztriába keresünk gépszerelőket teherautók, mezőgazdasági gépek vagy munkagépek szerelésére.

Feladatok:

  • Szervíz és javítási munkák

Elvárások:

  • Befejezett gépszerelői végzettség
  • Motorbeépítési ismeretek
  • Szakmai tapasztalat egy ismertebb márkaszervízben (pl. Scania, Volvo, New Holland)
  • CO hegesztői ismeret
  • Középszintű német nyelvtudás (B1 vagy jobb)
  • Hidraulikai, pneuamatikai ismeretek
  • 1 műszakos munkarend + túlóra lehetőség

Előny:

  • B, C, E jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk:

  • Kb.  nettó 1800 euró/hó + 13, 14. havi bér
  • Ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Felső-Ausztria, Alsó-Ausztria, Stájerország

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD