Beschreibung des Stellenangebots

Ausztriába keresünk gépszerelőket teherautók, mezőgazdasági gépek vagy munkagépek szerelésére.

Feladatok:

  • Szervíz és javítási munkák

Elvárások:

  • Befejezett gépszerelői végzettség
  • Motorbeépítési ismeretek
  • Szakmai tapasztalat egy ismertebb márkaszervízben (pl. Scania, Volvo, New Holland)
  • CO hegesztői ismeret
  • Középszintű német nyelvtudás (B1 vagy jobb)
  • Hidraulikai, pneuamatikai ismeretek
  • 1 műszakos munkarend + túlóra lehetőség

Előny:

  • B, C, E jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk:

  • Kb.  nettó 1800 euró/hó + 13, 14. havi bér
  • Ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Felső-Ausztria, Alsó-Ausztria, Stájerország

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Good
Required skills:
perform metal inert gas welding, Hydraulics, Pneumatics
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr