Beschreibung des Stellenangebots

Graz közelébe keresünk 10 fő villanyszerelőt hosszútávra.

Feladatok:

  • Kapcsolószekrény ház felépítése nulláról
  • Alkatrészek beépítése
  • Bekábelezés
  • Áramkörre való lecsatlakozás
  • Hibakeresés
  • Kapcsolási rajz alapján önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Több éves tapasztalat kapcsolószekrények gyártásában
  • Kapcsolási rajz ismeret
  • német nyelvtudás (min. A2)
  • Jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

  • Nettó 2300 euró/hó
  • Ingyenes szállás
  • Azonnali kezdés
  • 1 műszakos munkarend
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Ausztria, Graz közelében

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Fair
Required skills:
teach driving practices, tend wire drawing machine
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr