Beschreibung des Stellenangebots

Ausztria egyik legnagyobb péküzemébe keresünk pékeket és cukrászokat hosszútávú munkavégzésre

Feladatok:

  • Kenyérféleségek, péksütemények, cukrászkészítmények előállítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és tapasztalat
  • német nyelvtudás (A/2)
  • Éjszakai munkavégzésre való hajlandóság
  • Személyes interjún való részvétel az osztrák partnernél

Előny:

  • Jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

  • Magyar bejelentés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bér: havi nettó 1750-1850 € között + 13. és 14. havi bér
  • Ingyenes szállás helyben
  • Azonnali munkábaállás

Munkavégzés helye: Wels, Felső-Ausztria

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Fair
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr