Beschreibung des Stellenangebots

Osztrák nyílászáró gyártó partnerünk számára keresünk asztalos kollégákat!

Feladatok:

  • Beltéri fa ajtók gyártása
  • Gyártással kapcsolatos munkák elvégzése

Elvárások:

  • Releváns végzettség
  • Több éves tapasztalat nyílászáró gyártásban
  • Szakmai német nyelvtudás (minimum A2)
  • Jogosítvány és saját autó
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Havi nettó 2000-2100 €
  • Ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Felső Ausztria, Spital am Pyhrn

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Fair
Required skills:
teach driving practices
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr