Beschreibung des Stellenangebots

Osztrák partnerünk részére keresünk MAG hegesztőket szerkezetlakatosi ismerettel

Feladatok:

  • Hegesztés MAG eljárással, összeállítás rajzról
  • Különböző szerkezetek, utánfutók gyártása
  • 2-12 mm vastagságú lemezek hegesztése

Elvárások:

  • Megfelelő végzettség és több éves MAG hegesztői gyakorlat
  • Szerkezetlakatosi ismeretek, összeállítás rajz alapján
  • Szakmai A2-es szintű német nyelvtudás
  • Jogosítvány, autó
  • Próbamunkán való részvétel

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munka
  • Bér: nettó 2000-2100 €/hó + 13. és 14. havi bér
  • Ingyenes szállás
  • Munkavégzés egy kisebb, családias cégnél

Munkavégzés helye: Linztől 60 km-re

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Fair
Required skills:
teach driving practices, use welding equipment
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr