Partner-Websites:EURES

Lakatos MIG-MAG hegesztői tudással, Dél-Németország

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Dél-németországi megbízónk részére Ulm környékére januári kezdéssel MIG-MAG hegesztői tudással rendelkező lakatosokat keresünk.

Feladatok:

  • Lemezhegesztés (8 mm-ig)
  • Borítások elkészítése
  • Heftelés, kiigazítás, összeillesztés, csiszolás
  • Elkészült munkaanyagok ellenőrzése

Elvárások:

  • Fémipari végzettség (pl. lakatos)
  • Releváns munkatapasztalat
  • MIG-MAG hegesztői ismeretek
  • Rajzolvasási ismeretek
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű német nyelvtudás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó

Előny, de nem feltétel:

  • Hegesztői minősítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (kb. havi nettó 2000 EUR + rendszeres túlóralehetőség)
  • Kiküldetéssel történő munkavégzés
  • Ingyenes szállás
  • Januári kezdés
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség egy modern cégnél

Munkavégzés helye: Ulmtól kb. 30 km-re északra

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD