Beschreibung des Stellenangebots

Dél-németországi megbízónk részére Ulm környékére januári kezdéssel MIG-MAG hegesztői tudással rendelkező lakatosokat keresünk.

Feladatok:

  • Lemezhegesztés (8 mm-ig)
  • Borítások elkészítése
  • Heftelés, kiigazítás, összeillesztés, csiszolás
  • Elkészült munkaanyagok ellenőrzése

Elvárások:

  • Fémipari végzettség (pl. lakatos)
  • Releváns munkatapasztalat
  • MIG-MAG hegesztői ismeretek
  • Rajzolvasási ismeretek
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű német nyelvtudás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó

Előny, de nem feltétel:

  • Hegesztői minősítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (kb. havi nettó 2000 EUR + rendszeres túlóralehetőség)
  • Kiküldetéssel történő munkavégzés
  • Ingyenes szállás
  • Januári kezdés
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség egy modern cégnél

Munkavégzés helye: Ulmtól kb. 30 km-re északra

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Basic
Required skills:
use welding equipment, perform metal inert gas welding
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr