Partner-Websites:EURES

Karbantartó munkatárs, Felső-Ausztria

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Ausztriai péküzembe keresünk 3 fő karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatban résztvevő gépek, berendezések karbantartása és javítása
  • Csapágyak, a meghajtó alkatrészeinek cseréje
  • Hibák keresése az áramkörben
  • Egyszerű hegesztési feladatok ellátása vészhelyzeti javítás során, stb.

Elvárások:

  • Mechatronikai-/ gépésztechnikus, mezőgazdasági gépszerelő vagy hasonló végzettség
  • Releváns tapasztalat (gépészeti ismeretek)
  • Szakmai német nyelvtudás (min B1 vagy jobb)
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Villamossági ismeretek
  • Jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyenes német nyelvtanfolyam, átfogó képzések
  • Magyar bejelentés
  • Bér nettó: 2000-2200€ /hó (műszaktól és túlórától függően) +13. és 14. havi bér
  • Ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Wels, Felső- Ausztria

Diese Stelle ist abgelaufen.