Partner-Websites:EURES

Autószerelő, Felső-Ausztria

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Ausztriai péküzembe keresünk 1 fő autószerelőt.

Feladatok:

  • Járműpark, elsősorban gépkocsik és kisteheratutók (3,5 tonnáig) karbantartása és javítása

Elvárások:

  • Autószerelő végzettség
  • Releváns, több éves tapasztalat
  • Szakmai német nyelvtudás (min A2 vagy jobb)

Előny:

  • Jogosítvány, saját gépkocsi
  • Teherautó (Volvo, MAN), oldtimer autók javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyenes német nyelvtanfolyam
  • Túlóra lehetőség
  • 1 műszakos munkarend
  • Magyar bejelentés
  • Bér nettó: 1800€ /hó + 13. és 14. havi bér
  • Ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Wels, Felső- Ausztria

Diese Stelle ist abgelaufen.