Partner-Websites:EURESELA

Víz- és fűtésszerelő, Ausztria

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Nyugat-ausztriai partnerünk részére azonnali kezdéssel víz- és fűtésszerelőket keresünk.

Feladatok:

  • Víz- és fűtésvezetékek épületekbe történő behúzása
  • Geberit csövek, vezetékek hegesztése
  • Hőszivattyúk üzembe helyezése

Elvárások:

  • Releváns szakmai végzettség (Vezeték- és csőhálózat-szerelő)
  • Szakirányú munkatapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (A2-B1)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Utazási hajlandóság
  • Túlórára és hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kiemelt bérezés (nettó 2500 EUR/hó + 13. és 14. havi bér)
  • Szállás biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Vorarlberg és környéke

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD