Partner-Websites:EURES

Junior toborzó ukrán nyelvtudással

by:  Pannon Work Zrt.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Fiatalos, lelkes, dinamikus, barátságos csapatunkba önálló, határozott, talpraesett Toborzó kollégát keresünk munkaerő-kölcsönzési projektekhez.

Feladatok:

  • fizikai munkaerő toborzása munkaerő-kölcsönzési projektekhez a kiemelt partnereink számára,
  • belső ajánlások által beérkezett jelöltekkel való kapcsolatfelvétel,
  • álláshirdetések szerkesztése, kezelése, új hirdetési lehetőségek felkutatása,
  • a partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, a szolgáltatás magas színvonalának biztosítása,
  • heti és havi- és ad-hoc riportok készítése a projektekre,
  • riportok és beszámolók készítése a vezetőség részére.

Elvárások:

  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • proaktív, terhelhető, nyitott és együttműködő személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • képesség az önálló munkavégzésre,
  • rendszerszemlélet.

Előnyt jelent:

  • fizikai munkaerő toborzásában szerzett munkatapasztalat,
  • munkaerő-kölcsönzési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • próbaidő lejárta után cafateria,
  • családias légkör, fiatalos, támogató csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker. Szent Gellért tér közelében.
Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

Területi képviselő (Haszonállat üzletág) 7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146. Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye Főbb feladatok a forgalmazott termékek ismertetése az üzleti partnerekkel, az üzleti terveknek, valamint a belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően; személyes kapcsolattartás a már meglévő partner körrel, illetve új, potenciális ügyfelek felkutatása – piacbővítés; rendelések továbbítása a központba, folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal; napi beszámoló... Erfahren Sie mehr
EOJD