Partner-Websites:EURES

Informatikus (részmunkaidő)

by:  Pannon Work Zrt.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Partnerünk, egy gyógyszerészeti- és orvosi adatbázisok fejlesztésével foglalkozó egészségügyi vállalkozás budapesti csapatába Informatikus kollégát keresünk részmunkaidőben történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • orvos-informatika területen egyedülálló projektekhez kapcsolódó fejlesztési feladatokban való részvétel,
  • adatbázis üzemeltetésének és karbantartásának támogatása,
  • senior kollégák munkájának támogatása,
  • dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (akár harmad-/negyedéves diákok, akár friss diplomás fiatalok jelentkezést is örömmel fogadjuk),
  • adatbázis és SQL alapismeretek,
  • erős MS Office felhasználói ismeretek, főleg MS-Access,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • logikus gondolkodás.

Előny:

  • egészségügyi informatikai érdeklődés,
  • jártasság adatbázis-kezelésben (MySQL,Firebird),
  • programozási ismeretek (VBA).

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.
Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

IT Business Analyst

Angeboten von:  Trenkwalder
Arbeitsplatz: Hungary
Céginformáció Hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató partnerünk várja dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatukba IT Üzleti Elemző pozícióba új munkatársukat. Feladatok IT projekteken belül technológiai elemzési feladatok elvégzése, rendszerintegráció Ügyféligények megértése, definiálása, IT implementáció kidolgozása IT megoldások bevezetésének támogatása Rendszerleírás, specifikáció és erőforrásterv készítése Beszállítói technológiai, szakmai egyeztetés Ajánlat szakmai tartalmának kidolgozása Egyeztetés igénylő területekkel, szakterületekkel és beszállítókkal,... Erfahren Sie mehr
Partnerünk,kutatás fejlesztési mérnök csapatának új tagját keressük. Feladatok A Kutatás és Fejlesztési projektek végigkövetése a tervezéstől az átadásig Logisztikai raktárautomatizáláshoz kapcsolódó célgépeket és intelligens raktári robotokat vezérlő szoftverek fejlesztésében való aktív részvétel Beágyazott vezérlők programozása C nyelven Prototípus berendezések beüzemelése, tesztelése Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés Mérnöki támogatás biztosítása az üzemeltetési csapatnak Partnerünkről röviden: Az idén 30 éves... Erfahren Sie mehr
Partnerünk XIII. kerületi központjába, a kutatás - fejlesztési mérnök csapatnak új tagját keressük. Feladatok A Kutatás és Fejlesztési projektek végigkövetése a tervezéstől az átadásig Áramkörök fejlesztése egyedi, automatizált célgépekhez valamint robotraktár rendszerekhez Beágyazott vezérlők programozása C nyelven Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés Mérnöki támogatás biztosítása az üzemeltetési csapatnak Partnerünkről röviden: Az idén 30... Erfahren Sie mehr