Beschreibung des Stellenangebots

Partnerünk családi vállalkozásként kezdte, ma már az egyik legnagyobb autóipari cégek beszállítójaként van jelen a piacon. Műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak, és a gépek beállításához, valamint műszakvezetéshez keresnek munkatársat Pécsváradra.

Főbb feladatok:

  • A napi termelési program szerinti munkafeladatok kiosztása, dolgozók beosztása, termelés folyamatosságának biztosítása, ellenőrzése.
  • A gyártási folyamat és a gyártott termékek megfelelőségének ellenőrzése.
  • A gyártásra kiadott anyagok mennyiségi és minőségi átvétele, átadása és dokumentálása.
  • Átállások lebonyolítása
  • Műszak végén a termelési adatok rögzítése, információk továbbítása.
  • Napi karbantartások elvégzése, további karbantartások, javítások jelzése.
  • Gyártáshoz szükséges felszerszámozás, anyagbekeverés, szárítás, gépbeállítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Technikai tudás, szemlélet
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások: cafeteria,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil hátterű vállalat

Munkavégzés helye: Pécsvárad

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr