Partner-Websites:EURESELA

Gépbeállító/Műszakvezető, Pécsvárad

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Partnerünk családi vállalkozásként kezdte, ma már az egyik legnagyobb autóipari cégek beszállítójaként van jelen a piacon. Műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak, és a gépek beállításához, valamint műszakvezetéshez keresnek munkatársat Pécsváradra.

Főbb feladatok:

  • A napi termelési program szerinti munkafeladatok kiosztása, dolgozók beosztása, termelés folyamatosságának biztosítása, ellenőrzése.
  • A gyártási folyamat és a gyártott termékek megfelelőségének ellenőrzése.
  • A gyártásra kiadott anyagok mennyiségi és minőségi átvétele, átadása és dokumentálása.
  • Átállások lebonyolítása
  • Műszak végén a termelési adatok rögzítése, információk továbbítása.
  • Napi karbantartások elvégzése, további karbantartások, javítások jelzése.
  • Gyártáshoz szükséges felszerszámozás, anyagbekeverés, szárítás, gépbeállítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Technikai tudás, szemlélet
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások: cafeteria,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil hátterű vállalat

Munkavégzés helye: Pécsvárad

Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

Gépkezelő (Habosító gép)- Komló

Angeboten von:  Viapan Group
Arbeitsplatz: Hungary
Nemzetközi hátterű partnerünk Komlói üzemébe keressük új munkatársainkat Műanyag eszközök gyártásával foglalkozó partnerünknél jelenleg nyitott pozíció: GÉPKEZELŐ Feladatok: A gépkezelők egy habosított műanyag előállítására és formába öntésére alkalmas gépet kezelnek. A folyamat során különböző keménységű műanyag alkatrészeket készítenek el, elsősorban az autóipar részére. A munkakör betöltéséhez szükséges: 8 általános iskolai végzettség Munkarend: három műszakos munkavégzés 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 étkezési szünet... Erfahren Sie mehr

Gépkezelő - Pécs

Világviszonylatban is kiemelkedő, műanyag és gumi épületgépészeti termékek gyártásával foglalkozó partnerünk pécsi üzemegységébe keresünk munkatársakat gépkezelő munkakörbe. A munkáról: Elsősorban épületgépészeti termékeket állítanak elő, tehát csöveket, tömítéseket, műanyag és gumi alapanyagból. Fröccsöntés és préselés is előfordul az üzemben, ezeket a gépeket kell felügyelni, alapanyaggal ellátni, a működésüket üzemszerűen biztosítani. Az elkészült termékeket, pedig mozgatni, főként kézi véka segítségével. A munka... Erfahren Sie mehr