Partner-Websites:EURES

Repülőgép összeszerelő, Pécs-Pogány

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

A Magnus Aircraft Zrt. részére keresünk Repülőgép összeszerelő munkatársat pécs-pogányi munkavégzésre. Az új munkatárs feladata a repülőgépek gyártásában, javításában és karbantartásában való részvétel, összeszerelési munkák elvégzése.

Feladatok:
• Repülőgép gyártása során szükséges szerelő munkák elvégzése
• Repülőgépek gyártásában, javításában, szervizelésében és karbantartásában való részvétel
• A repülőgépek szerkezeti, funkcionális egységeinek és alkatrészeinek karbantartása
• A szárnyak, törzs, huzalozás, hidraulikus egységek, üzemanyag-rendszer, szigetelések és tömörítések karbantartása és javítása
• Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök használata
• Szükséges dokumentáció elkészítése és vezetése

Elvárások:
• Mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség
• Autóvillamossági, finommechanikai műszerész végzettség, valamint érettségi előny
• Repülőgépszerelő végzettség, és/vagy üzemeltetési tapasztalat előny jelent
• Legalább 2 év munkatapasztalat
• Precíz munkavégzés
• Csapatjátékos
• Megbízhatóság, hatékonyság
• Angol nyelvű dokumentáció használata előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes bérezés
• Innovatív csapat

Munkavégzés helye: Pécs-Pogány

Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

Tatabányai munkahelyre, autóipari termékek (elektromos autók töltőkábelei és légzsákok csatlakozói) gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk: Összeszerelő operátor munkatársat. Feladatok: Különböző alkatrészek összeszerelése Vizuális minőségellenőrzés Minőségügyi előírások betartása Munkakörnyezet tisztán tartása Elvárások: 8 általános iskolai végzettség 3 műszak, 6+2-es munkarend vállalása Jó kézügyesség Gyors és precíz munkavégzés Monotonitás tűrés Előnyök: Középfokú végzettség Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Amit kínálunk: 1.370 forintos alap... Erfahren Sie mehr

Operátor - Sárvár

Angeboten von:  Miell Group
Arbeitsplatz: Hungary
Operátorokat keresünk partnercégünk részére Sárvár környékére. Amit tudnod kell a munkáról: • bruttó 100.000 Ft-os belépési bónuszt kínálunk • ajánlási rendszerünk keretében bruttó 100.000 Ft/fő ajánlási bónuszban részesülhetsz • folyamatos a munkarend • buszjáratot biztosítunk • munkába állást tesztírás előzi meg Felkeltettük az érdeklődésedet? Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés most” gombra kattintva! Bővebb információ munkaidőben (H-P: 9:00-16:00) a 30/243-6689-es mobilszámon, vagy... Erfahren Sie mehr
- A festett termékek vizuális ellenőrzése, vizsgálata és minősítése, a minőségre vonatkozó előírások betartásával - A szállító állványok megfelelő megjelölése az árukísérőkön - Az elemek megfelelő barcode-dal ellátása - A kijavításra váró és selejt elemek dokumentálása - A lakkozott elemeken utómunkálatok végzése, pld. polírozás - A termeléshez szükséges alap- és segédanyagok előkészítése, biztosítása és szakszerű felhasználása a termelésben Erfahren Sie mehr
- Hatékony szerszámcserék, átállások elvégzése a fröccsöntő gépeken - Gyártási és üzemzavarok elhárítása zavartalan gyártás biztosítása - Fröccsöntő gépek karbantartása (Olaj, Zsír utántöltés) - Daráló kezelése - Technológusok, technikusok támogatása, tájékoztatása - Utómunkás készülékek beállítása (ultrahangos hegesztő-, kivágó gépek…) - Perifériák kezelése Erfahren Sie mehr
- Gyártási, ellenőrzési folyamatok elvégzése a minőségi elvárásoknak megfelelően - A terület vezetője által kiosztott feladatok elvégzése - Szükséges utómunkák elvégzése - Gyártásoptimalizálási feladatok alkalmával szoros együttműködés a feletteseivel - A minőségi problémák jelzése a felettesének - Részvétel a munka- és tűzbiztonsági oktatásokon - Rend és tisztaság betartása Erfahren Sie mehr