Partner-Websites:EURESELA

Repülőgép összeszerelő, Pécs-Pogány

by:  Jobcapital Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

A Magnus Aircraft Zrt. részére keresünk Repülőgép összeszerelő munkatársat pécs-pogányi munkavégzésre. Az új munkatárs feladata a repülőgépek gyártásában, javításában és karbantartásában való részvétel, összeszerelési munkák elvégzése.

Feladatok:
• Repülőgép gyártása során szükséges szerelő munkák elvégzése
• Repülőgépek gyártásában, javításában, szervizelésében és karbantartásában való részvétel
• A repülőgépek szerkezeti, funkcionális egységeinek és alkatrészeinek karbantartása
• A szárnyak, törzs, huzalozás, hidraulikus egységek, üzemanyag-rendszer, szigetelések és tömörítések karbantartása és javítása
• Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök használata
• Szükséges dokumentáció elkészítése és vezetése

Elvárások:
• Mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség
• Autóvillamossági, finommechanikai műszerész végzettség, valamint érettségi előny
• Repülőgépszerelő végzettség, és/vagy üzemeltetési tapasztalat előny jelent
• Legalább 2 év munkatapasztalat
• Precíz munkavégzés
• Csapatjátékos
• Megbízhatóság, hatékonyság
• Angol nyelvű dokumentáció használata előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes bérezés
• Innovatív csapat

Munkavégzés helye: Pécs-Pogány

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD