Beschreibung des Stellenangebots

A Magnus Aircraft Zrt. részére keresünk Repülőgép összeszerelő munkatársat pécs-pogányi munkavégzésre. Az új munkatárs feladata a repülőgépek gyártásában, javításában és karbantartásában való részvétel, összeszerelési munkák elvégzése.

Feladatok:

• Repülőgép gyártása során szükséges szerelő munkák elvégzése

• Repülőgépek gyártásában, javításában, szervizelésében és karbantartásában való részvétel

• A repülőgépek szerkezeti, funkcionális egységeinek és alkatrészeinek karbantartása

• A szárnyak, törzs, huzalozás, hidraulikus egységek, üzemanyag-rendszer, szigetelések és tömörítések karbantartása és javítása

• Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök használata

• Szükséges dokumentáció elkészítése és vezetése

Elvárások:

• Mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség

• Autóvillamossági, finommechanikai műszerész végzettség, valamint érettségi előny

• Repülőgépszerelő végzettség, és/vagy üzemeltetési tapasztalat előny jelent

• Legalább 2 év munkatapasztalat

• Precíz munkavégzés

• Csapatjátékos

• Megbízhatóság, hatékonyság

• Angol nyelvű dokumentáció használata előnyt jelent

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség

• Versenyképes bérezés

• Innovatív csapat

Munkavégzés helye: Pécs-Pogány

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Required skills:
Mechanics
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr