Beschreibung des Stellenangebots

Termelési technikus

Feladatok:

• Gépbeállítás

• A gépek teljesítményének figyelése

• Típusváltások elvégzése

• Megelőző karbantartás elvégzése

• Meghibásodások elhárítása

• A termék minőségellenőrzésének végrehajtása, SPC és IPC ismerete

Elvárások:

• Műszaki szakközépiskola

• Legalább két év tapasztalat többműszakos, automatizált sorozatgyártási környezetben

• Tapasztalat magas minőségi követelményeket támasztó környezetben

• Gépészeti gyakorlat

• Képesség és motiváció új ismeretek tanulására

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A BD egy vezető globális orvostechnológiai vállalat, mely egy egészségesebb világért dolgozik. Célja, hogy az orvostudományi felfedezések és a diagnosztika, illetve az ellátásbiztosítás fejlesztésével megoldást nyújtson a világ növekvő egészségügyi szükségleteire. A BD vezető szerepet tölt be a betegek és az egészségügyi dolgozók biztonságának megőrzésében, valamint az orvosi kutatás… Erfahren Sie mehr