Beschreibung des Stellenangebots

Gépgyártással foglalkozó német partnerünk részére keresünk szoftverfejlesztőt ipari irányítástechnikai területre.

Feladatok:

  • szoftverkomponensek fejlesztése Siemens S7 PLC család TIA portáljára
  • WinCC HMI applikációk fejlesztése
  • funkciónális szoftvertesztek elvégzése, beleértve a hardverelemek és szimulációs eszközök tesztelését
  • projektek üzembehelyezése ügyféloldalon világszerte
  • felhasználói tréningek és képzések lebonyolítása angol nyelven
  • HMI rendszerek konfigurációja, paraméterek beállítása (meghajtók, aktuátorok, szenzorok, busz csatlakozók)

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • Siemens PLC programozási ismeretek és/vagy HMI fejlesztési tapasztalat
  • naprakész tudás meghajtók, aktuátorok és szenzorok konfigurálásáról
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Rockwell és Beckhoff rendszerek ismerete
  • német nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:

  • Multinacionális stabil háttér
  • Karrierlehetőség
  • Nemzetközi munkakapcsolatok
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek

Munkavégzés helye: Pécs

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr