Beschreibung des Stellenangebots

Német tulajdonú, fémmegmunkálással foglalkozó cégcsoport, pécsi gyártóüzemébe keresünk tapasztalattal rendelkező és pályakezdő munkatársakat Lakatos - Hegesztő pozícióba.

Feladatok:

  • Magas optikai minőségű részben tűretlen szerkezeti elemek, lemezalkatrészek összeállítása, kihegesztése és egyengetése
  • CO hegesztési munkafolyamatok elvégzése
  • Alkatrészek mérése különböző eszközök segítségével
  • Műszakváltáskor feladatok átadása illetve átvétele

Elvárások:

  • Lakatos és hegesztői végzettség
  • CO hegesztési eljárás ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Awi hegesztési technikák ismerete
  • Targoncás jogosítvány
  • Darukezelői képesítés

Amit a cég kínál:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pécs

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Required skills:
use locksmith equipment, perform metal inert gas welding, technical drawings
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr