Beschreibung des Stellenangebots

Svájci tulajdonú, üzleti folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatába Sharepoint fejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • változatos szoftverfejlesztési projektekben történő részvétel, a tervezéstől az élesítésig,
  • az új termékek tesztelésének és bevezetésének támogatása,
  • agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
  • rendszeres kommunikáció a külföldi technikai csapattal.

Elvárások:

  • 2-5 év Sharepoint fejlesztő tapasztalat (SP Online, O365),
  • .NET keretrendszerek ismerete,
  • MVC, SQL ismeretek,
  • web és UI fejlesztésben szerzett tapasztalat (JS, HTML5, CSS3),
  • csapatjátékos szemlélet,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • évi néhány alkalommal svájci utazás.

Munkavégzés helye:

  • Budatest, XIII. kerület.
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Erfahren Sie mehr