Beschreibung des Stellenangebots

Partnerünk, egy amerikai szoftverértékesítő vállalat, értékesítői csapatának bővítéséhez megbízható és motivált értékesítés területen jártas kollégát a Comsol Multiphysics szoftver értékesítésének támogatására.

Feladatok:

  • a Délkelet-európai régió területén meglévő felhasználói kapcsolatok ápolása,
  • új ügyfelek felkutatása és akvirálása a mérnöki presales csapat segítségével,
  • részvétel marketing események szervezésében a marketing csapattal együttműködve,
  • értékesítési folyamat adminisztrációja CRM rendszerben,
  • kapcsolattartás a szoftverfejlesztő céggel.

Elvárások:

  • műszaki területen szerzett diploma,
  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • véges elem módszertan ismerete,
  • gyakorlat CRM rendszer használatában, ajánlatkészítésben,
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfél orientáltság,
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Előnyt jelent:

  • román vagy valamelyik délszláv nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, multikulturális környezet,
  • ismert és elismert termékkör magas szintű megismerése,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos továbbfejlődési lehetőség,
  • családbarát munkahelyi folyamatok (távmunka lehetősége).
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Erfahren Sie mehr