Beschreibung des Stellenangebots

Partnerünk, egy amerikai tervezői szoftver kizárólagos Kelet-Európai értékesítője, mérnöki csapatának bővítéséhez, oktatási területen jártas kollégát keres a Matlab szoftver termék bemutatására az ügyfelek számára.

Feladatok:

  • a cég által értékesített MATLAB szoftvertermék magas szintű ismerete,
  • oktatások, tréningek, bemutatók tartása,
  • folyamatos tanulás, iparági szakterületek követése.

Elvárások:

  • mérnöki, vagy matematikus/fizikus/informatikus végzettség,
  • kiemelkedő prezentációs készség angolul és magyarul,
  • alapvető szoftveres modellezési és szimulációs ismeretek, érdeklődés,
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • proaktív, agilis hozzáállás.

Előnyt jelent:

  • oktatói, egyetemi oktatói háttér,
  • tapasztalat oktatási és fejlesztési projektekben,
  • tapasztalat ügyfél-oldali mérnöki tevékenységben (pl. alkalmazásmérnök),
  • tapasztalat MATLAB, SIMULINK, COMSOL termékekhez kapcsolódóan,
  • román, illetve délszláv nyelvek ismerete.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, multikulturális környezet,
  • ismert és elismert termékkör magas szintű megismerése,
  • folyamatos továbbfejlődési lehetőség,
  • családbarát céges kultúra,
  • összetartó csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • étkezési hozzájárulás.
Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Erfahren Sie mehr