Beschreibung des Stellenangebots

Az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata, a Pannon-Work, szolgáltatásai értékesítéséhez és meglevő ügyfelei támogatására, értékesítő munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

  • a vállalat szolgáltatásainak (munkaerő-kölcsönzés, - közvetítés, diák-és nyugdíjas munka) értékesítése,
  • a már meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatás az ország területén,
  • új ügyfelek akvirálása,
  • ajánlatok, árkalkulációk készítése, tárgyalások lebonyolítása,
  • az értékesítő kollégákkal, illetve a szolgáltatási területek vezetőivel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági/jogi területen),
  • szolgáltatás értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • üzleties gondolkodásmód,
  • ügyfélorientált szemlélet,
  • határozott, talpraesett, proaktív, dinamikus és pozitív személyiség,
  • tanulásra és fejlődésre való nyitottság,
  • jó numerikus készségek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • HR szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • versenyképes bérezés (alapbér + teljesítmény bónusz),
  • hosszú távú karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
  • csapatépítő programok, barátságos cégkultúra.
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Erfahren Sie mehr