Beschreibung des Stellenangebots

Műszaki tervező (Junior)

A pozíció leírása

Meghatározza az anyaglista felépítését (BOM) a vállalat folyamatainak megfelelően, illetve frissíti és naprakészen tartja.

Megtervezi a megfelelő termékeket és termékrészeket.

Tevékenysége a termékkészítés speciális technikai folyamataiban való részvételtől, a termék előállításáig tart.

Elvárások:

Műszaki rajz olvasási kézség

Gépészeti szakismeretek alapelveinek ismerete

Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Access), CAD tervezőszoftver (2D-3D), SolidEdge magas szintű ismerete

Angol nyelv magabiztos ismerete

Szükséges iskolai végzettség, illetve tapasztalat:

Gépészmérnök végzettség vagy felsőfokú műszaki végzettség

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elektromechanikai területen tevékenykedő vállalatoknál.

Munkakör betöltésének kezdete: 2019.01.01.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehet az alábbi email címen: jmolnar@orange1.eu

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

EME Kft was founded in 1999 in Nagykanizsa, Hungary, to produce electric windings, made with semi-automatic or manual lines. Thanks to the experience in the development and production of windings of electric stators and electric motors,Eme kft offers solutions for complex electrical machines. Erfahren Sie mehr