Beschreibung des Stellenangebots

Munkakör:                     Anyag előkészítő

Munkavégzés helye:     Szeged, Zsámbokréti sor 1/A

Végzettség:                   alapfokú

Feladatai:

  • Termék gyártáshoz anyagok és kellékek előkészítése, pótlása.
  • Késztermékek egység-rakatainak elkészítése, mozgatása.
  • Hulladékkezelés.
  • Munkahely tisztítása, rend fenntartása.
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Basic
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A társaság bemutatása A MEDIKÉMIA Zrt. jogelődje 1967-ben alakult szövetkezetként. Kezdeti termékprofilja az 1967-70-es években a gyógynövény feldolgozás, kapszaicin gyártás, 1970-72. években gyógyszeralapanyag, fejfájás elleni balzsam, fürdősógyártás. Az első autós termékek 1971-72. években jelentek meg, mint a fékfolyadék, fagyálló folyadék, jégoldó, páramentesítő. A Társaságot a… Erfahren Sie mehr