Beschreibung des Stellenangebots

Nemzetközi hátterű, felépülőben lévő partnercégünk legújabb csapatába keresünk munkatársakat. Ha folyékonyan beszélsz spanyolul és folyékonyan angolul és szeretnéd elindítani a karriered egy nemzetközi multinál, ragadd meg a lehetőséget.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a cég spanyol partnereivel
  • hívásaik fogadása, után követése
  • Egyszerű technikai problémák elhárítása
  • felhasználók segítése
  • Együttműködés a belső csapattal komolyabb problémák esetén
  • Hívásokhoz, problémákhoz tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Folyékony Spanyol és kommunikációképes Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • IT-affinitás Kiváló kommunikációs képesség
  • nyitottság
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat előny, de nem feltétel
  • fejlődésedet folyamatos tréningekkel és tanulási támogatással biztosítja a cég

Amit knálunk:

  • Amit partnerünk ajánl:
  • versenyképes fizetés
  • korrekt elszámolás
  • törvények megfelelő műszakpótlékok és túlóra rendes fizetése
  • folyamatos tréningek
  • fejlődési lehetőség
  • akár azonnali munkakezdés
  • A munkakörbe NEM tartozik sales tevékenység vagy cold callozás.
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fluent
  • Spanish
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Trenkwalder is the largest staffing service company in Hungary. We are able to provide fast, accurate and cost effective services to our partners due to our great number of staff. We know everyone in the market and we have 25 years of experience in labour recruitment and employment. We are familiar with every industry, profession, position and form of employment, and we know the best… Erfahren Sie mehr