Beschreibung des Stellenangebots

RAKTÁROS/ Sorfeltöltő

Amit kínálunk:

  • Stabil cégnél, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt műszakpótlék, bónusz, továbbá éves bruttó 330.000 Ft cafetéria
  • Tiszta munkakörnyezet, ahol a biztonság az első
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

Feladatok

  • Általános raktárosi feladatok, így: termékek bevételezése, komissiózása, kiadása, betárolás és kitárolás, leltár készlet kezelése, heti leltár-felvételezés, készletfigyelés, készletmozgató bizonylatok kiállítása, adminisztráció, sorfeltöltés pickingről kanban kártya segítségével

  • Esetenként: csomagolás, címkézés

Elvárások

  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés

  • SAP rendszer tapasztalat vagy gyors tanulási képesség, Word, Excel

  • Raktározásban szerzett tapasztalat

  • Targoncavezetői jogosítvány

  • Felelősségteljes, dinamikus munkavégzés

Munkavégzés helye: Magyarország, Zalaegerszeg

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Good
Required skills:
operate forklift
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

ISMERD MEG A SCHNEIDER ELECTRICETNagyszerű emberek munkájának köszönhetően a Schneider Electric az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője.A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Munkatársaink a világ több mint 100 országában azért dolgoznak, hogy termékeinkkel és rendszereinkkel tökéletes megoldásokat nyújtsunk az energiamenedzsment és… Erfahren Sie mehr